• Sülüntepe Mah. Mevlana Cad. Fazilet Sok. No:28 Pendik İstanbul

Kaliteli raylı raysız kapılar bugün pek çok farklı alanlarda tercih ediliyor. Özellikle konutlarda uygulanan bu profesyonel kapı modelleri birçok özellikleriyle dikkat çekiyor. Kolayca monte edilen raylı, raysız özellikli bu kapılar firma ve konutların zamandan da tasarruf etmesini sağlar. En uygun ve ek ücretsiz fiyat tarifesinden satışa sunulan raylı ve raysız sistemli kapılar estetik, şık bir dizayna sahiptir. Bu bakımdan uygulandığı alanların görkemli ve göze hitap edici bir görünüm elde etmesini sağlar.

Raylı Ve Raysız Kapı Nedir?

Raylı ve raysız kapılar isminden de anlaşılacağı üzere özel sürgülü sisteme sahip olan kapılardır. Sürgülü sistem raylı kapı modellerinde yer aldığından daha pratik bir kullanım olanağı sunuyor. Raysız kapı modelleri ise konforlu bir ortam sunuyor. Türkiye kalite standartlarından imal edilen raylı ve raysız kapı modelleri her renk tonlarından üretilir. Özellikle beyaz renk tonundan daha çok tercih ediliyor. Beklentilere kusursuz bir şekilde hitap eden raylı raysız kapılar en avantajlı kapı türleridir. En kaliteli malzemeden üretildiğinden özenle kullanılması durumunda kalitesini uzun yıllar boyunca korur.

Raylı Ve Raysız Kapıların Özellikleri

Raylı ve raysız kapılar son derece güvenilir ve kaliteli kapılardır. Firmalar tarafından da tavsiye edilen raylı raysız kapılar ergonomik tasarımlıdır. Bu bakımdan da kolay bir şekilde uygulanır. Uygulandığı alanda pozitif bir hava oluşmasını sağlar. Raylı ve raysız kapı sistemleri hijyeniktir ve ortamda negatif durum meydana gelmesine neden olmaz. Raysız kapı modelleri genellikle tek türden imal edilmesinin yanı sıra raysız yani sürgülü modelleri pek çok farklı türlerden üretilir. Sürme kapı, cep sürgülü kapı ve rüstik sürgü kapı modeli raylı kapı modeli türleridir. Raylı ve raysız kapılar hafif bir ağırlığa sahiptir. Bu bakımdan nakliyesi son derece kolaydır.

Raylı Ve Raysız Kapıların Avantajları

Raylı ve raysız kapılar ekonomik fiyatlı olduğundan mali açıdan avantajlar sağlar. Sıradan kapı modellerinde yüksek fiyat tarifeleri söz konusu olduğundan konut ve işletmelerin bu yönde dezavantajlı olması söz konusudur. Raylı ve raysız kapılar montajı pratik olduğundan müşterilerin ayrıca ek bir eylemde bulunmasına gerek yoktur. Bu kapı türleri estetikli olduğundan kullanıldığı alanlarla kusursuz bir şekilde bütünleşir. Ayrıca raylı raysız kapılar geniş renk tonlarına sahip olduğundan dilediğiniz renk tonundan tercih edebilirsiniz. Firmamız bu hizmeti veriyor.