• Sülüntepe Mah. Mevlana Cad. Fazilet Sok. No:28 Pendik İstanbul

Çekme kat olarak da tanımlanan platform asma kat bugün pek çok işletmeler tarafından tercih ediliyor. En kaliteli paslanmaz çelik malzemeden üretilen bu özel sistemler ayrıca ekonomik fiyat tarifesine sahip olduğundan işletmelere mali yönden de avantajlar sağlıyor. Pratik bir uygulanışa sahip olan platform yapıdaki asma katlar garanti kapsamında üretiliyor. 81 ilden tercih edilen asma kat yüksek kalite standartlarına sahip olduğundan uzun dönemler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılır. Hijyenik olan asma katlar bu doğrultuda uygulandığı alanın pozitif bir görünüm elde etmesini sağlar.

Platform Asma Kat Nedir?

Platform asma kat yapıda ara katlarda yer alan bölümlerde uygulanan ve düşük tavan özelliğine sahip olan asmalı biçimdeki katlardır. En iyi asma kat olarak da tanımlanan platform asma kat garantili olarak satışa sunuluyor. Bu ürünler ayrıca geçici projelerde de güvenli bir şekilde kullanılır. Ancak daha çok kalıcı bir şekilde hizmet sunan işletmelerde uygulanır. Platform asma katlar modern bir dizayna sahiptir. Bu bakımdan kullanıldığı sahalarda da modern bir görüntü oluşmasını sağlar. Platform asma katlarda tavan ve zemin aralığı en düşük 5.5 metredir. Bu sistemlerde bir merdiven desteği üzerinden zemine bağlanan ve maksimum düzeyde zeminin yarısı kadarını çevreleyen iç yükseklik alanı en düşük 2.40 santimetrelik yeni bir kullanım alanı meydana getirilir.

Platform Asma Kat Kullanım Sahaları

Geniş bir alanda uygulanan platform asma kat özellikle ticari alanlarda yoğun olarak tercih ediliyor. Bu sistem daha çok kalıcı olan iki kat aralığından oluşturulur. Bu nedenle platform asma kat kalıcı bir özelliğe sahiptir. Bu kaliteli yapı genellikle serbest bir duruşa sahiptir. Gerektiğinde yeniden nakliye edilebilir. Ticari bir hizmet amacıyla kullanılan bu sistemler toplamda 3 farklı malzemeler üzerinden imal edilir. Ancak yüksek kalite standartlarına sahip olduğundan daha çok çelik malzemesinden üretilir. Platform asma katlar özellikle işletmelerde maksimum seviyede iş verimliği elde edilmesi açısından tercih edilir. Bu sistemler aynı zamanda konutlar üzerinden de uygulanır. Platform asma katlar kurulumunda işletmelerin iç dekorasyonları, nitelikleri gibi özellikler de dikkate alınır. Bu uygulama aynı zamanda mağazalarda da tercih edilir. Mağazalarda yer alan malzemelerin pratik bir şekilde depolanması açısından platform asma katlar uygulanır. Firmamız bu hizmeti veriyor.