• Sülüntepe Mah. Mevlana Cad. Fazilet Sok. No:28 Pendik İstanbul

Son yılların en çok tercih edilen güvenlik sistemi olan panel çit yüksek kalite ve dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar boyunca güvenle kullanılıyor. Konut ve işletmeler tarafından tavsiye edilen bu lider güvenlik çitleri birçok özelliklere sahiptir. Pek çok farklı türleri de bulunan panel çitleri bu sebeple geniş bir kullanım sahasına sahiptir. Pratik bir şekilde uygulanan panel çitler ayrıca geçmiş yıllara oranla bugün daha ekonomik fiyat tarifesinden satışa sunuluyor. Bu doğrultuda firmalar ekonomik yönden avantajlı oluyor.

Panel Çit Nedir?

Panel çit, dekoratif, sınırların belirlenmesini sağlayan, genellikle yeşil renk tonlu olan güvenlik çitleridir. Spor kompleksleri, kurumsal ve özel sektör firmalarında uygulanan bu güvenilir çitler hijyenik olması sebebiyle çevre dostudur. Simetrik dizayna sahip olan panel çitler ergonomik dizayna sahip olduğundan uygulandığı alanda kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Kurulumu basit olduğundan profesyonel teknik ekip tarafından dakikalar içerisinde bu işlem gerçekleştirilir. Panel çitler sağlam güvenlik çitleri olduğundan şiddetli darbelere karşı dahi maksimum düzeyde dayanıklılık gösterir. Özel arazili alanlarda da tercih edilen panel çitler maksimum düzeyde güvenlik sağlar.

Panel Çitin Özellikleri

Beklentilere hitap eden panel çit garantili olarak üretilir. Bu nedenle bu güvenlik çitleri bahçelerde, otopark alanlarında, alışveriş ve eğlence merkezi bahçe alanlarında ve daha birçok farklı alanlardan kullanılır. Panel çitler en kaliteli çelikten üretildiğinden uzun yıllar sonrasında dahi renk tonunda solgunluk, deforme olma gibi durumlar söz konusu değildir. Panel çitler olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Bu bakımdan 12 ay boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılır. Panel çitler doğrudan toprak zeminlere, beton zeminlere, çim zeminlere uygulanır. Kusursuz bir dizayna sahip olduğundan uygulandığı zeminde sorun oluşması söz konusu değildir.

Panel Çit Neden Tercih Ediliyor?

Panel çitlerin tercih edilmesinin pek çok sebepleri bulunuyor. Özel ve kamusal alanlarda hırsızlık, gasp, can ve mala kasıt gibi olumsuz durumların önlenmesi amacıyla panel çit tercih ediliyor. Maksimum düzeyde yüksekliğe sahip olan bu çitler bu bakımdan maksimum düzeyde koruma oluşturur. Panel çitler diğer güvenlik tellerinden farklıdır. Daha düşük bir maliyete sahiptir. Kurulumu ve sökümü daha kolaydır. Bu bakımdan işletmelere zamandan da tasarruf sağlar. Firmamız bu hizmeti veriyor.