• Sülüntepe Mah. Mevlana Cad. Fazilet Sok. No:28 Pendik İstanbul

Yüksek kalite, performansa sahip olan bahçe kapı motoru konut ve işletmeler tarafından tercih ediliyor. Pratik bir kullanıma sahip olan ürün Türkiye kalite standartlarında özel olarak üretiliyor. Ergonomik ve estetik yapısı sayesinde uygulandığı alanda kusursuz bir şekilde bütünlük sağlar. Bahçe kapı motoru pek çok farklı renk tonlarından imal edilir. Birçok özelliğe sahip olmasından dolayı her ölçekteki konut ve firma tarafından tercih edilir. Bahçe alanıyla kusursuz bir şekilde uyum sağlayan bahçe kapısı motoru garantili olarak imal edilip ek ücretsiz ve uygun fiyat tarifesinden satışa sunulur.81 ilden yoğun olarak tercih görüyor.

Bahçe Kapı Motoru Nedir?

Bahçe kapı motoru bireylere konforlu bir yaşam sunar. Kullanımı son derece kolay olan bahçe kapı motoru konut ve işletmeye gidilirken doğrudan yan yöne doğru kayar bahçe kapılarının otomatik olarak işlev görmesi açısından ek olarak uygulanan bir sistemdir. Bahçe kapısı motoru sayesinde fertler aracında yer aldığında dahi otomatik bir şekilde işlev görür. Bu kapsamda birey aracından inmeye gerek duymadan kolay bir şekilde alana giriş sağlar. Bahçe kapı motoru ayrıca tercihe göre manuel olarak da kullanılabilir. Motor üzerinde yer alan manuel butonunun aktif edilmesi yeterlidir.

Bahçe Kapı Motoru Neden Tercih Ediliyor?

Çağımızın en önemli problemleri arasında güvenlik durumu yer alıyor. Özellikle sosyal alanlarda bu duruma daha çok gereksinim duyuluyor. Bu noktadan itibaren bahçe kapı motoru maksimum düzeyde kalite ve güvenlik sunar. Yalnızca bireylerin dilediği kişilerin bahçe kapısını açmasını sağlar. Bahçe kapısı motoru maksimum düzeyde ferahlık sağlar. Tatil veya iş toplantısına gidildiğinde dahi bireylerin arkada gözünün kalması söz konusu değildir. Bahçe kapısı motoru alanın tüm dış etkenlerden korunmasını sağlar. Ekonomik fiyat tarifeli olduğundan tüketicilerin bu anlamda da avantajlı olmasını sağlar.

Bahçe Kapı Motoru Özellikleri

Bahçe kapı motoru manuel ve otomatik bir şekilde işlev görür. Özellikle pratik olması sebebiyle bahçe kapı motoru otomatik butonundan tercih ediliyor. Ürün garantili olduğundan olası arızalanmalarda doğrudan firma tarafından ücretsiz olarak teknik hizmetler sunuluyor. Bahçe kapısı motoru hafif bir ağırlığa sahiptir. Bu bakımdan nakliye edilmesi, kurulum işlemi kolaydır. Bu işlem uzman kadro tarafından dakikalar içerisinde gerçekleştirilir. Ürün maksimum dayanıklılığa sahiptir. Dolaysıyla şiddetli darbelerden etkilenmez. Firmamız bu hizmeti sunuyor.