• Sülüntepe Mah. Mevlana Cad. Fazilet Sok. No:28 Pendik İstanbul

Mesken ve yapıların sınırlarının belirlenmesi ve emniyetli olan alanlar anlamına gelmesi için bahçe giriş kapıları önem taşır.  Bu kapılar özel metal aksanlar kullanılarak hazırlanır ve bahçelerde bir görsel detay oluşturur. Yalnızca görsellik bakımından değil, sahipsiz görüntüyü de ortadan kaldırmak için bu kapılara ihtiyaç duyulur.

Bahçe Giriş Kapıları Nasıl Yapılır?

Son yıllarda inşaat sektörlerinin oldukça geliştiği biliniyor. Bu anlamda apartmanların çevre düzenlemeleri, görselliği ve güvenliği de büyük önem taşıyor. Bahçe giriş kapıları apartmanın ya da mekânın dizaynına özel olarak tasarlanıyor. Sağlam, dayanıklı ve kolay açılır kapanır olması önem taşırken, aynı zamanda da emniyeti sağlaması önem taşıyor. Sürgülü, kilitli, açılır kapanır, motifli, özel işlemeli ve farklı detaylara sahip olan bu kapılar, apartmanın dış dizaynında da kaliteli bir görünüm oluşturuyor. Özel demir ve alaşım metallerden tasarlanan bu kapılar farklı tarz ve görsellikte de yapılabiliyor. Ebat, kalınlık kapıların büyüklük ya da küçüklük seviyesini belirlerken, kullanılan metalin kalitesi kapının dayanıklılığını artırırken daha uzun süreli kullanılır olmasını sağlıyor.

Bahçe Giriş Kapısı Modelleri

Her mekânın özelliğine uygun olarak bahçe giriş kapısı seçimi yapılabiliyor. Demir, bakır ve farklı metal aksanlar kullanılarak hazırlanan bahçe giriş kapıları tüm mekânların görüntüsünde de özel bir yer tutuyor. Sürgülü ve açılır kapanır gibi farklı şekilleri bulunan kapılar, kullanılan hammaddenin kalite ve özelliklerine göre dayanıklı olurken aynı zamanda da güvenlik tedbirlerini tam anlamıyla almayı sağlıyor.

Bahçe Giriş Kapıları Nerede Satılıyor?

Bahçe giriş kapısı ihtiyacı duyan kişilerin veya kurumların bu kapıyı satın almak için üretici bir firma seçmeleri şarttır. Firmamız bu anlamda her mekâna özel, tasarım harikası kapılar tasarlamakta ve uygun fiyatlarla sunmaktadır. Birbirinden dayanıklı, bahçelerinize özel, farklı boyut ve tasarımlara sahip olan bahçe kapısı modelleri için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Gösterişli, kaliteli, sağlam ve bahçe görselinize uyumlu olan bahçe kapıları yaptırmak için firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Ekonomik boyutlu, emniyetli, farklı motif ve özel tasarıma sahip olan bahçe kapıları yaptırmak için firmamızla iletişim kurabilir, zevk ve tercihlerinize özel bahçe kapıları yaptırabilirsiniz.